Dobrze jest mieć markowe ubrania, modny telefon czy dużo pieniędzy. Ale ja bym chciała tylko prawdziwy dom, trochę miłości i zrozumienia. Zabrano mi jedyną osobę która mnie rozumiała. Zostałam skazana na samotność, nic nie mam. Dotychczasowe życie które miałam zniknęło. Moje życie to totalna gra . Staram się wygrać, ale za każdym razem i tak pisze "Game Over". Pragnę zacząć nowe życie, ale czy mi się to uda? Czy będę w stanie zapomnieć o przeszłości i żyć z dnia na dzień? Nie mam pojęcia, nie wiem jak to jest żyć z dnia na dzień bez stresu i paniki. Pozostało mi tylko wierzyć. Wierzyć w leprze jutro. Nazywam się Kayla Murphy i teraz opowiem wam moją historię...
"Zapomnij, że istniałam, że byłam,
że się śmiałam.
Odeszłam chodź nie chciałam.
Odeszłam, bo musiałam..."
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz