Jak możesz żądać 5 komentarzy, skoro na blogu są tylko 4 rozdziały, a Ty dodajesz raz w miesiącu. Nie pomyślałaś, że może nikt tego nie czyta? Nie mówie tutaj, że źle piszezz, bo bardzo mi się to podoba, d przez to, że dodajesz tak żadko ctracisz czytelników. Jak można prosić o tyle komentarzy, skoro prawie nigdy Cie na tym blogu nie ma? Blog, to odpowiedzialość. Nie masz na nidgo czasu, joe zakładasz. Musisz wybrać. Albo się bardziej przykładasz, albo ten blog nie ma żadnej przysłości, a Twojego talentu nie radze marnować. Na prawade sie zastanów... Pozdrawiam, W. Xx
Jak możesz żądać 5 komentarzy, skoro na blogu są tylko 4 rozdziały, a Ty dodajesz raz w miesiącu. Nie pomyślałaś, że może nikt tego nie czyta? Nie mówie tutaj, że źle piszezz, bo bardzo mi się to podoba, d przez to, że dodajesz tak żadko ctracisz czytelników. Jak można prosić o tyle komentarzy, skoro prawie nigdy Cie na tym blogu nie ma? Blog, to odpowiedzialość. Nie masz na nidgo czasu, joe zakładasz. Musisz wybrać. Albo się bardziej przykładasz, albo ten blog nie ma żadnej przysłości, a Twojego talentu nie radze marnować. Na prawade sie zastanów...
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,
W. Xx